Uždaroji akcinė bendrovė „Granex Distribution“ yra plačiai vartojamų prekių didmeninės  prekybos įmonė, veikianti Lietuvos rinkoje. Mūsų kompanijos tikslas – padaryti taip, kad Jūsų gaminamos prekės pasiektų kiekvieną Lietuvos vartotoją, organizuoti tiekimą taip, kad Jūsų parduotuvės lentynose prekių niekuomet netrūktų. Siekdami padidinti mūsų klientų pardavimus, mes niekuomet nepristingame idėjų pardavimų skatinimo akcijoms.

 

Tikimės ir stengiamės, kad kiekvienas mūsų partneris visada žinotų, jog yra mūsų vertinamas ir gerbiamas. Visada stengiamės pasiūlyti geriausias sąlygas, laikomės susitarimų, ir to paties tikimės iš parnerių.


Kokybė
Mūsų stiprybė – aukštos kokybės produktai ir paslaugos. Tai mus skatina nuolatos tobulinti savo darbą.
 
Bendradarbiavimas
Mūsų tikslas – visada pranokti klientų lūkesčius. Klientų poreikiai yra mūsų veiklos pagrindas. Vienodai vertiname darbą tiek su smulkiomis, tiek su didelėmis kompanijomis.

UAB „Granex Distribution“ yra atvira įvairiems projektams ir pasiūlymams. Jeigu Jūs norite matyti savo gaminamas prekes kiekvienoje Lietuvos parduotuvėje, ar prekiauti prekėmis, kurios tikrai yra GREITO apyvartumo (FMCG), dirbti su veržlia, motyvuota ir profesionalia komanda – UAB „Granex Distribution“ yra tai, ko Jums reikia.